Adem Büyük: "Allah bir daha yaşatmasın"

Futbol Takımımızın 3-0 galip geldiği İttifak Holding Konyaspor deplasmanında takımımızın üçüncü golünü kaydeden oyuncumuz Adem Büyük, maç sonrası yayıncı kuruluşun sorularını yanıtladı.

Adem Büyük: "Allah bir daha yaşatmasın"

Adem Büyük’ün maç sonu açıklamaları şu şekilde:

“Birkaç gün önce aldığımız haberle yıkıldık. Elazığ, Malatya ve çevre illerden hissedilen depremden dolayı üzüldük. Can kayıpları yaşandı, yaralılar var. Ölenlerin ailesine başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz. Takım olarak onların yanındayız. Ülke olarak onların yanındayız. Dualarımız, kalbimiz onlarla. Allah bir daha aynı acıyı yaşatmasın."

"Bugün de zor bir karşılaşma bekliyordu bizi açıkçası. Konyaspor’un nasıl oynadığını biliyorduk. Attığımız erken golle dirençlerini kırdık. Zor geçecek bir deplasmanı kolay hale biz çevirdik. İyi mücadele ettik, pozisyonlar bulduk. Onları da gole çevirdik. Kazandığımız için mutluyuz. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Her zaman olduğu gibi inanılmaz desteklediler bizi. Umarım bu şekilde desteklemeye devam ederler biz de kazanmaya devam ederiz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2020, 21:50
SIRADAKİ HABER

banner18