Lord of the Board ile geleneksel tavla oyununu renklendirme zamanı

Nerede ve ne zaman istersen, dünyanın dört bir yanından olan tavla severlerle mücadele etmen için Loard of the Board şimdi tamamen Türkçe arayüzü ile oynamak mümkün Geleneksel tavla oyununda rakiplerini alt ederken seviye atlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Lord of the Board ile geleneksel tavla oyununu renklendirme zamanı

Herkese hitap eden tavla için tamamen Türkçe arayüz ile oynanabilen Lord of the Board sayesinde taktiklerinizle rakiplerinizi alt ederken seviye atlayarak, dünya sıralamasında yerinizi alabilirsiniz. Oyunu çevrimiçi oynarken aynı zamanda başka tavla severlerle sosyalleşebilecek ve tavla maceranıza devam edebileceksiniz. Çoğu kişinin tutkusu haline gelen tavlayı, mobil oyun dünyasının en rekabet dolu oyunu Loard of the Board ile deneyimleme imkanı sunuyor.

Kazanmak ve kaybetmek her oyunun bir parçası olduğu gibi Lord of the Board’un da bir parçası olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Aynı zamanda 2000 yıllık bu geleneksel oyunda rakiplerinizi geride bırakmak için stratejilerinizi geliştirerek tavlanın yıldızı olabilirsiniz. Şansınızın yanınızda olmadığı günlerde, stratejiniz ile kendinizi zafere taşıyın. Unutmayın tavlada saniyeler bile sizi zafere taşıyabilir!

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48