İninal'in Ana Sponsor olduğu Valorant Turnuvası Başladı!

Türkiye’nin lider yeni nesil ödeme platformu ininal, Üniversite Espor Birliği ve Türkiye Espor Federasyonu destekleri ile gerçekleşen VALORANT Turnuvası’nın ana sponsoru oldu. Üniversite Espor Birliği’ne dahil 130’dan fazla üniversitenin davet edildiğiturnuva kapsamında toplamda 9 bin TL’lik ödül dağıtılacak.

İninal'in Ana Sponsor olduğu Valorant Turnuvası Başladı!

Türkiye’deki oyuncuların en sevdiği ve en çok kullandığı ödeme yöntemi ininal, 25-27 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek olan VALORANT Turnuvası’nın ana sponsoru oldu. Üniversite Espor Birliği (ÜEB) ve Türkiye Espor Federasyonu (TESFED) destekleri ile gerçekleşen turnuvaya ÜEB kapsamındaki 130’dan fazla üniversite davet edildi.25-26 Temmuz hafta sonunda ön eleme ve play off aşamalarının oynanacağı turnuvanın final ve üçüncülük maçları ise 27 Temmuz Pazartesi günü ünlü sunucuların katılımları ile Twitch üzerinden yayınlanacak.

 

Toplam ödül havuzunun 9 bin TL olduğu VALORANT Turnuvası’nda birinci olan takıma 3 bin TL, ikinci takıma bin 500 TL, üçüncü takıma ise 500 TL ödül verilecek. Ayrıca tüm katılımcılar ödül havuzundan faydalanabilecek.

 

Turnuva hakkında detaylı bilgi için; https://uniesporbirligi.com/%C3%BCeb-valorant-turnuvas%C4%B1

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 15:15
SIRADAKİ HABER

banner18

banner48