Dursun Özbek'ten Bomba Vaat!

Galatasaray'da seçim yaklaşıyor! Dursun Özbek'in aday olacağının netleşmesinden sonra açıklamalar gelmeye başladı. Dursun Özbek, yönetim kuruluyla yaptığı toplantıda, yapacaklarını, planlarını tek tek açıkladı! Ve bununla ilgili bir tanıtım basın toplantısı yapmaya karar verdi. Bu basın toplantısını listesindeki 2.başkan Erden Timur açıklayacak. İşte o planlar!

1-"Bankalar Birliği ile yapılan anlaşmada Galatasaray'ın 2.5 Milyar TL'lik yapılanma kısmını 1 yılda ödeyeceğiz ve Galatasaray'ın önünü açacağız"

2-"Galatasaray, 6 ay içerisinde Florya'dan Kemerburgaz tesislerine kesin taşınacak. Bunu yaparken ilk önce Kemerburgaz'a sahalar yapılacak. Daha sonra geçici kamp merkezi yapılacak, Ana binayı ise 1-2 yıl içerisinde tamamlayacağız"

3-Galatasaray Adası işini Dursun Özbek kendi üstlenecek. En kısa sürede Galatasaray'a yakışır bir şekilde üyelere sunacağız, Gerekirse Adanın maddi masraflarını Dursun Özbek kendi karşılayacak

4-Dursun Özbek üyeler yaptığı konuşmada "Sizden rica ediyorum, seçim bitene kadar Teknik Direktör seçimi konusunda Fatih Terim ismini kullanmayın bu hem bizleri hem Terim'i yıpratır."

5-Eğer Galatasaray futbolcu satmaz ise 4 nokta transfer bizi başarıya taşır, Ayrılan futbolcu olursa onların yerine bu transfer sayısı artacak.

Süleyman RODOP

banner48