Tevez'den Messi - Ronaldo kıyaslaması

Kariyerini efsane olduğu Boca Juniors'ta tamamlamaya hazırlanan Arjantinli golcü Carlos Tevez, Milli Takımda birlikte oynadığı Lionel Messi ile Manchester United'da yanyana forma giydiği Cristiano Ronaldo'yu kıyasladı.

Tevez'den Messi - Ronaldo kıyaslaması

ESPN'e verdiği röportajda 35 yaşındaki Tevez, Messi'nin birşey öğrenmek için herhangi bir çalışma içine girmesine gerek olmayan bir yetenek olduğunu söylerken Ronaldo'nun ise Messi var olduğu için başarıya bu kadar aç şekilde çalıştığını belirtti.
 

Tevez'in sözleri şöyle: "Messi'nin idmandan bir saat önce spor salonuna gitmesine ihtiyacı yoktu ama Ronaldo yapardı. Ronaldo çalışarak tüm rakiplerini nasıl alt edeceğini öğrendi, Messi ise sadece serbest vuruşu daha iyi nasıl yapacağını öğrendi. Lionel 3 kişiyi arka arkaya nasıl çalışmlarım diye düşünmedi, o bunun doğal yeteneği. Cristiano kendisi için olduğu kadar Messi'yle rakip olduğu için de bu kadar çalıştı"

Görkemli Avrupa kariyerinin ardından yetiştiği Boca Juniors'a dönen Carlos Tevez, 10 numaralı formasıyla çıktığı bu sezonki 10 karşılaşmada 3 gol kaydetmeyi başardı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 10:48
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48