Oscar Cabezas Galatasaray iddiasını yanıtladı

Galatasaray ile anlaştığı ve İstanbul'a doğru yola çıktığı iddia edilen Kolombiyalı stoper Oscar Cabezas yaptığı açıklamada iddiaların sahte bir Instagram hesbından çıktığını ve olayların gerçek olmadığını söyledi.

Oscar Cabezas Galatasaray iddiasını yanıtladı

Cabezas konuyla ilgili açıklamasında Galatasaray iddialarını reddederek şu ifadeleri kullandı.

"Ben şu anda Cali'deyim. Sahte bir Instagram hesabından yapılan paylaşımların tamamı yalan. Türkiye'den beni kimse aramadı ve herhangi bir uçak biletim falan da yok. Kormac Valdebenito'dan başka da menajerim yok"

MENAJERİ DE KONUŞTU

Oyuncu için teklifler aldıklarını da belirten Kormac Valdebenito, "Oscar için bize gelen birkaç teklif var, ilgilenen takımlar var. Galatasaray da oyuncuyu soruşturdu ancak söylendiği gibi bir anlaşma yok. Bu doğru değil" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'YE BİLET FALAN ALMADI"

Oyuncunun ülkesinde olduğunu kaydeden menajer, iddiaların yalan olduğunu vurgularken, "Oscar şu anda Cali'de. Bildiğim kadarıyla Türkiye'ye gitmek için bir bilet falan almadı, Galatasaray ile 3 yıllık sözleşme falan da yok" dedi.

Oyuncu için arayışları sürdürdüklerini de kaydeden Valdebenito, "Oscar Cabezas şu anda 23 yaşında ve önünde 15 yıllık bir kariyer daha var. Bizim şu anda aradığımız anlaşma ekonomik açıdan değil, sportif açıdan iyi olanı" diye konuştu.

haber: SPORX

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48