Durant geri döndü, bu gece Warriors’a karşı sahada!

Brooklyn Nets yıldızı Kevin Durant, ekiple idmanlara geri döndüğünü ve bu gece Golden State Warriors ile müsabakaya hazır olduğunu bildirdi.

Durant geri döndü, bu gece Warriors’a karşı sahada!

Durant, ligin koronavirüs temas izleme protokollerine bağlı olarak altı günü karantinada geçirdikten sonra, geçtiğimiz gün Nets ile idman yaptığını ve bu gece eski grubu Warriors’a karşı oynamayı planladığını söyledi.

Cuma günü, 5 Şubat’ta Toronto Raptors’a karşı oynadığı maçın üçüncü çeyreğinde alandan çekildiğinden beri Durant’in birinci defa Nets’le birlikte geçirdiği gündü.

Durant, mevzubahis müsabaka ile ilgili birinci sefer konuştu ve şu tabirleri kullandı:

“Maç sırasında ve sonrasında biraz kızgındım, ancak artık dert yok. Oynamaya hazırım. Şanssız bir durumdu. O gece o oyunu dört gözle bekliyordum ve başlangıçtan çabucak evvel bir test yaptırmak için biraz beklemem gerektiği söylenmişti. Bu da olağan ritmimi biraz bozdu, zira çıkıp oynamak istiyordum, lakin artık döndüm.”

Durant, Raptors’a karşı oyuna girip çıkmanın ve bu dönem ikinci defa temas izleme protokolüne girmenin hudut bozucu olduğunu belirtse de, bunun kendisine önemli bir zihinsel ziyan vermediğini de kelamlarına ekledi:

“O kadar da berbat değil. Her gün sevdiğimiz işi yapmak için milyonlarca dolar alıyoruz. Gerisini biz hallederiz.”

Durant bir haftalık bir mühlet kaçırmasına karşın, Nets koçu Steve Nash, yıldız oyuncunun Warriors’a karşı rastgele bir dakika kısıtlamasıyla karşılaşmayacağını belirtti.

sporx

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48