“Kupayı almak istiyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız Şampiyonlar Kupası’nda karşılaşacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını tamamladı.

“Kupayı almak istiyoruz”

Başantrenörümüz Nedim Özbey, oyuncularımız Vahit Emre Savaş, Burak Mert, Melih Sıratça, Onurcan Çakır, Doğukan Ulu ve Selim Kalaycı antrenman sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

“Takımımızın durumu gayet iyi. Takım olarak hazırız, müzemize bir kupa daha hediye etmek istiyoruz. Çok istekliyiz. Hazırlandık, son bir toplantı yapacağız. Hem bir analiz ve motivasyon toplantısı. Çok ilgi var Ankara’da taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bizi destekleyecekler. Kupayı almak istiyoruz, her şey hazır maçın düdüğünü bekliyoruz. Bir spor müsabakasına çıkıyoruz. Başka şeyler konuşmayalım, hakem, taraftar konuşmayalım. Voleybolun güzelliklerini konuşalım. Çok medeni bir taraftarımız var. Galatasaray voleybolu Türkiye’ye getiren bir kulüp. Centilmence bir maç olsun, rekabetimiz hiçbir zaman bitmeyecek zaten. Ben burada 45 sene önce oyuncuyken de Fenerbahçe ile oynuyorduk, şimdi de Fenerbahçe’ye karşı mücadele ediyoruz. İyi şekilde bitsin, iyi konuşulsun ama kupayı biz almak istiyoruz.”

VAHİT EMRE SAVAŞ

“Bugün son antrenmanımızı gerçekleştirdik. Rakibimize göre antrenmanlarımızı yapıyoruz. Akşam maçta var gücümüzle saldıracağız inşallah.”

SELİM KALAYCI

“Antrenmanlar çok güzel geçti. Takım da çok enerjik ve mutlu. Akşam maçı inşallah kazanacağız.”

ONURCAN ÇAKIR

“İyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Sezona da kupayla birlikte bomba gibi başlamak istiyoruz. Umarım bu sezon tüm kupalara ulaşacağız tüm taraftarımızla birlikte. Akşam bizi yalnız bırakmasınlar. Biz hazırız, onları da bekliyoruz.”

MELİH SIRATÇA

“Son antrenmanımızı tamamladık artık şampiyonluk için saat sayıyoruz. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum, Fenerbahçe’yi de iyi analiz ettik. Taraftarımızın desteğiyle umarım sezona şampiyon olarak başlarız. Herkesi Başkent Voleybol Salonu’na bekliyoruz.”

DOĞUKAN ULU

“Çok güzel hazırlandık, son antrenmanımızı da yaptık. İnşallah akşam kupayı alıp sezona kupayla başlamak istiyoruz ve bütün taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz. Ankara’daki taraftarlarımızı maça bekliyoruz.”

BURAK MERT

“Bugün doğum günüm. Böyle özel güne böyle özel bir maçın olması benim adıma da heyecan verici oldu. Umarım hediyesi de kupa olur. Sahaya çıkıp elimizden geleni yapacağız. Tüm gücümüzü ortaya koyacağız, sonunda kupaya uzanacağımıza inanıyorum.”

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48