2019 Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası Basın Toplantısı Yapıldı

2019 Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nın basın toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi.

2019 Spor Toto Erkekler Şampiyonlar Kupası Basın Toplantısı Yapıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’nun katılımıyla düzenlenen basın toplantısında Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın Başantrenörü Nedim Özbey ve Takım kaptanımız Selçuk Keskin de hazır bulundu.

Ahmet Göksu’nun konuşması sonrası Başantrenörümüz Nedim Özbey ve takım kaptanımız Selçuk Keskin söz aldı.

Başantrenörümüz Nedim Özbey; “İki takım arasındaki ebedi ve ezeli rekabetin ortaya çıkartmış olduğu sonucun yarın oynanacak Spor Toto Şampiyonlar Kupası mücadelesinde de Türk voleyboluna en iyi şekilde yansıyacağına inanıyorum. Her iki kulübünde erkek voleybolunun marka değerini yükselttiğini düşünüyor, centilmence bir mücadele olmasını temenni ediyorum. Kupayı kazanmak istiyoruz. Her iki takımı da başarılar diliyorum.” ifadelerinde bulundu.

Kaptan Selçuk Keskin güzel bir mücadele ile maçı kazanarak kupayı kaldırmak istediklerini ifade etti ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“2019-2020 voleybol sezonunun herkese hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bizim için ve kulübümüz adına çok önemli bir karşılaşma olacak. Derbilerin havası her zaman çok özeldir. Bunun bilincindeyiz. Centilmence bir mücadele olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe HDI Sigorta ile oynadığımız her karşılaşma seyri yüksek mücadelelere sahne oluyor. Sezonun başlaması için sabırsızlanıyoruz. Taraftarlarımız ile uzun bir aradan sonra yeniden beraber olacağız. Bütün taraftarlarımızın desteğini arkamızda hissetmek istiyoruz. Umarım kupayı kazanan taraf biz olur ve sezona güzel bir başlangıç yaparız”

Basın toplantısı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48