Ajans 1905 üyelik ! (Youtube Katıl Üyeliği Nasıl Yapılır?)

Ajans 1905 üyelik nasıl yapılır? Ajans 1905 Katıl sistemine nasıl dahil olunur? Ajans 1905Youtube kanalına KATIL üyesi olarak destek vermek için neler gerekiyor? Youtube Katıl sistemi hakkında tüm bilgiler haberimizde

Ajans 1905 üyelik ! (Youtube Katıl Üyeliği Nasıl Yapılır?)

Ajans 1905 destekleriniz ile büyümeye devam ediyor. 1 yıl önce çıktığımız bu yolda doğru haberler, samimi yayıncılık anlayışı ile beğeninizi kazandık. Galatasaray ile ilgili tüm detaylı haberlere, bilgilere Ajans1905 Youtube Kanalımızdan ulaşabiliyorsunuz. Ajans1905 üyelik, ajans1905 katıl sistemi ile ilgili sizlerden çok fazla soru alıyoruz. Ajans1905 Üyelikleri nasıl yapılır? Ajans1905 Katıl sistemi için ne gerekiyor? İşte Tüm Detaylar

1) Öncelikle Gmail'den bir mail hesabınızın olması gerekiyor? Gmail hesabı nasıl açılır? (Linkten GMAIL hesap açma ekranına geçebilirsiniz)

*Gmail hesabınız varsa bu adımı atlayabilirsiniz.

----

2) Gmail hesabınızı oluşturduktan sonra (yada mevcut hesabınız ile) Youtube'u açın ardından Youtube OTURUM AÇ (Bilgisayarlarda sağ üst, telefonlarda sağ üst) bastığınızda gmail ile giriş yapabilirsiniz. Genelde bu kısımda mevcut yada yeni açtığınız mail adresi bilgileri otomatik olarak karşınıza geliyor seçtiğinizde oturum açılıyor.

3) Youtube'da Kanalımız AJANS 1905 (https://www.youtube.com/ajans1905) 'e abone olabilirsiniz. Ardından Ana Sayfada KATIL butonu, Her yayın altında KATIL butonu, Hakkında Kısmında KATIL butonu görüyor olacaksınız. Hiçbirine ulaşamadıysanız. LİNK ÜZERİNDEN ajans 1905 üyelik, katıl sistemine ulaşabilirsiniz AJANS 1905 ÜYELİK KATIL LİNKİ

4) Sarı, Kırmızı, Sarı-Kırımızı Ajans 1905 üyelik paketlerinden istediğinizi seçerecek ödeme ekranına ulaşabilirsiniz. Hem Ajans 1905'e destek olup hemde aylık çekilişlere katılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

-----------------

Ajans 1905 Üyelik - Ajans 1905 Katıl Ekranı İçin Alternatif Yöntem

1) Öncelikle Gmail'den bir mail hesabınızın olması gerekiyor? Gmail hesabı nasıl açılır? (Linkten GMAIL hesap açma ekranına geçebilirsiniz)

*Gmail hesabınız varsa bu adımı atlayabilirsiniz.

2) Gmail hesabı oluşturulması ardından, LİNK ÜZERİNDEN ajans 1905 üyelik, katıl sistemine ulaşabilirsiniz AJANS 1905 ÜYELİK KATIL LİNKİ burada eğer katıl dediğinizde oturum aç yazısı geliyorsa oluşturduğunuz yada hali hazırda olan gmail kullanıcı adı ve şifrenizi girerek youtube üzerinden katılabilirsiniz. (Çoğu telefon ve bilgisayarda bu bilgiler otomatik geliyor oturum aç demeniz yeterli olabiliyor)

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 15:22
SIRADAKİ HABER